Baw się świetnie razem z dzieckiem!

Wszystko czego Twoje dziecko potrzebuje, by się rozwijać i przy tym dobrze bawić.
Zapewnij mu dzieciństwo o jakim każde dziecko marzy!

Sprawdź nasze

Promocje

Sklep z zabawkami dla dzieci

W świecie Zabawkozaura nie ma czasu na nudę, nie straszny mu deszcz, wiatr czy rutyna. Z jego pomocą znajdziesz wszystko czego potrzebujesz dla swojego dziecka, bratanicy, siostrzeńca, chrześniaków, kuzyna czy kuzynki. Spraw mu wielką frajdę z nowego zestawu klocków, modnych lalek czy grających misiów. Z wielu kategorii w naszym sklepie z zabawkami wybierzesz coś czym zaskoczysz swoją pociechę i zapewnisz jej radości na wiele wiele godzin. Spraw by miało dzieciństwo, o jakim każdy z nas zawsze marzył.

Można wspomóc swojego malucha w rozwoju sprawując mu różnego rodzaju zabawki interaktywne czy klocki drewniane, z którymi już od maleńkości będzie mogło stymulować swoją wyobraźnie. Jako, że mózg dziecka chłonie jak gąbka jest to najlepszy czas, by tego nie przeoczyć wraz z Zabawkozaurem. U nas każdy zasługuje na swoją kategorię, można tu znaleźć produkty dla dzieci w różnym przedziale wiekowym – od zabawek dla niemowląt, po gry i zagadki dla starszych dzieci. Mamy również super rzeczy do zabawy w ogrodzie, wodzie, na powietrzu lub po prostu w domu. Nie ograniczaj się!

Akcesoria dla niemowląt i rodziców

Jako, że zabawki to nie wszystko czego może oczekiwać od nas nasz maluch, dlatego na naszej stronie znajdą Państwo również wiele produktów potrzebnych do rozpoczęcia przygody wychowywania. Mnóstwo akcesoriów dla niemowląt, z których można przyszykować idealną wyprawkę dla noworodka czy też produkty dla rodziców takie jak: stylowe i funkcjonalne torby dla mamy, bezpieczne foteliki samochodowe czy nawet bielizna poporodowa. Pragniemy, by klienci naszego sklepu mogli zawsze do nas wrócić, ze spokojem przejrzeć nasze produkty i przygotować się na rodzicielstwo, które przecież jest kluczowym elementem tworzenia rodziny.

Newsletter

Dzięki subskrypcji będziesz na bieżąco z naszymi wpisami na blogu, promocjami oraz rabatami na zakupy. Podaj swój e-mail:
banner_1215x200B