Bardzo ważna kategoria dla dzieci jak i rodziców, którzy pragną, by dziecko miało spokojny sen. Można tu znaleźć rzeczy, które wspomogą rodzica w usypianiu swojego potomka i sprawią, że sen będzie przyjemny. Znane i lubiane szumisie jak i szumisie mini to idealny zestaw początkującego rodzica. Są to przytulanki stworzone z myślą o noworodkach, gdyż wydają przyjemny szumiący dźwięk, który przypomina dziecku to co słyszało w brzuchu mamy. Dziecko staje się spokojniejsze i szybciej zasypia.
Świetlaczki są to lampki z bardzo przyjemnym i łagodnym światłem, które spiszą się gdy dziecko boi się ciemności. Oprócz pomocy w usypianiu wpiszą się też idealnie w rolę zabawki lub przytulanki, gdyż mają przyjazny kształt oraz są przyjemne i miękkie w dotyku.
Nianie elektroniczne to sprzęt niezbędny dla każdego nowego rodzica. Stosowane od lat służą temu, by rodzic mógł zająć się innymi sprawami w domu podczas gdy dziecko śpi. Dzięki odbiornikowi można usłyszeć każdy dźwięk dochodzący z pokoju maleństwa i reagować, gdy się wybudzi.

Filtruj